Heylen vastgoed HYC

Herentals Ijshockey Club

Club referee info

Hieronder vind je de wedstrijden van de volgende 2 weken:

# Date Location Teams Referees Linesmen
993
U14
02 Mar 2024
09:00
Heist-op-den-berg Ijshockey Heist Vzw Raeymaekers Tom
Beaufort Knights Van Nieuwenhove Johan
977
U14
02 Mar 2024
09:40
Leuven Chiefs Leuven Albert Elias
Ghent Dragons- Lions
889
U16
02 Mar 2024
09:40
Herentals Hyc Herentals Van Doninck Paul
Charleroi Red Roosters
442
DIV2
02 Mar 2024
11:00
Heist-op-den-berg Olympia Sc Raeymaekers Tom
Hyc Old Stars Van Nieuwenhove Johan
316
DIV1B
02 Mar 2024
11:30
Leuven Leuven Young Chiefs Jacobs Xavier Beks Riquard
Sportoase Antwerp Phantoms Wit Christiaens Thibo
545
DIV3
02 Mar 2024
11:40
Herentals Hyc New Stars Belmans Alexander
Brussels Capitals
1226
WOM
02 Mar 2024
12:15
Kortrijk Ghent Dragons
Sportoase Antwerp Phatales
7523
FRINT
02 Mar 2024
16:15
Mechelen Belgium National Women Beks Ronald
Mixed Team Beks Riquard
873
U16
02 Mar 2024
17:20
Liedekerke Liedekerke Lions Dragons
Coldplay Sharks
1045
U14
02 Mar 2024
17:30
Hasselt Haskey Hasselt
Coldplay Sharks
1003
U14
02 Mar 2024
19:30
Montignies Sur Sambre Charleroi Red Roosters Doumont Romain
Hc Kortrijk Spurs Payen Romain
315
DIV1B
02 Mar 2024
19:30
Hasselt Haskey Hasselt Van Grinsven Jnr Hub Boute Geert
Future Golden Sharks Heyrman Ajte
7141
BENE
02 Mar 2024
20:00
Leuven Chiefs Leuven Tzirtziganis Tim Van Den Acker Maarten
Heylen Vastgoed Hyc Dinant Marine
311
DIV1B
02 Mar 2024
20:30
Liege Bulldogs Liege Van Grinsven Chris Wojeiechowski Francois
Beaufort Knights Kuypers Liesl
648
DIV4
02 Mar 2024
21:15
Mechelen Coldplay Sharks Raeymaekers Tom
Liedekerke Lions Van Nieuwenhove Johan
273
DIV1A
02 Mar 2024
21:15
Herentals Hyc Toekomstteam Kalse Filip Duchateau Axel
Ijshockey Heist Vzw Schoups Ruben
741
DIV4
02 Mar 2024
21:30
Hasselt Haskey Hasselt
Hyc Funny Stars
624
DIV3
02 Mar 2024
21:45
Gent Ghent Dragons
Hitmen Heist
3005
WGER
03 Mar 2024
11:55
Mechelen Lady Sharks Van Grinsven Chris
Dinslaken Kobras Raeymaekers Tom
1269
WOM
03 Mar 2024
12:15
Deurne Sportoase Antwerp Phatales Oterdoom Kay
Hyc Herentals
917
U16
03 Mar 2024
16:45
Mechelen Coldplay Sharks Raeymaekers Tom
Hc Kortrijk Spurs Buckingham James
323
DIV1B
03 Mar 2024
17:25
Leuven Leuven Young Chiefs Duchateau Axel Beks Riquard
Haskey Hasselt Welter Jean Michel
287
DIV1A
03 Mar 2024
18:00
Kortrijk Hc Kortrijk Spurs Jacobs Xavier Eggermont Andy
Sportoase Antwerp Phantoms Gee Kuypers Liesl
1374
U14
03 Mar 2024
19:00
Mechelen Coldplay Sharks Raeymaekers Tom
Sportoase Antwerp Phantoms Van Nieuwenhove Johan
626
DIV3
03 Mar 2024
19:00
Liedekerke Liedekerke Lions Johanny Nicolas
Coldplay Sharks
673
DIV4
03 Mar 2024
19:30
Montignies Sur Sambre Charleroi Red Roosters Leenders Maxence
Haskey Hasselt Payen Romain
274
DIV1A
03 Mar 2024
19:50
Leuven Chiefs Leuven Kalse Filip Heyrman Ajte
Charleroi Red Roosters Schoups Ruben
7142
BENE
03 Mar 2024
20:00
Herentals Heylen Vastgoed Hyc Van Grinsven Chris Van Den Acker Maarten
Ehc Die Baeren Neuwied Wojeiechowski Francois
7143
BENE
03 Mar 2024
20:30
Liege Liege Bulldogs Ice Hockey Club Van Grinsven Jnr Hub Dinant Marine
Chiefs Leuven Christiaens Thibo
433
DIV2
03 Mar 2024
20:30
Deurne Sportoase Antwerp Phantoms Wit Baeyens Paul
Hyc Stars De Souter Rafael
736
DIV4
03 Mar 2024
21:00
Mechelen Heavy Hitters Casteels Stefan
Chiefs Leuven
7138
BENE
05 Mar 2024
20:30
Herentals Heylen Vastgoed Hyc
Mechelen Golden Sharks
493
DIV2
06 Mar 2024
20:00
Deurne Sportoase Antwerp Phantoms Bla
Sportoase Antwerp Phantoms Wit
278
DIV1A
08 Mar 2024
21:00
Herentals Hyc Toekomstteam Tzirtziganis Tim Dinant Marine
Sportoase Antwerp Phantoms Gee Van Nieuwenhove Johan
270
DIV1A
08 Mar 2024
21:15
Montignies Sur Sambre Charleroi Red Roosters Van Grinsven Chris Duchateau Axel
Ijshockey Heist Vzw
1038
U14
09 Mar 2024
08:00
Herentals Hyc Herentals Rood
Chiefs Leuven
1375
U14
09 Mar 2024
09:00
Liege Bulldogs Liege Sypszak Antoine
Sportoase Antwerp Phantoms Rocoux Pascal
559
DIV3
09 Mar 2024
09:40
Herentals Hyc New Stars
Chiefs Leuven
812
U18
09 Mar 2024
11:00
Heist-op-den-berg Ijshockey Heist Vzw Duchateau Axel
Chiefs Leuven White Boute Sander
504
DIV2
09 Mar 2024
11:45
Herentals Hyc Old Stars
Olympia Sc
557
DIV3
09 Mar 2024
17:30
Deurne Sportoase Antwerp Phantoms Oterdoom Kay Baeyens Paul
Liedekerke Lions Havard Jules
1024
U14
09 Mar 2024
18:35
Liedekerke Ghent Dragons- Lions
Coldplay Sharks
573
DIV3
09 Mar 2024
19:30
Hasselt Haskey Hasselt
Ghent Dragons
745
DIV4
09 Mar 2024
19:30
Leuven Chiefs Leuven
Charleroi Red Roosters
318
DIV1B
09 Mar 2024
20:30
Deurne Sportoase Antwerp Phantoms Wit Van Grinsven Jnr Hub Van Den Acker Maarten
Beaufort Knights De Souter Rafael
711
DIV4
09 Mar 2024
21:00
Liedekerke Liedekerke Lions
Ghent Dragons
599
DIV3
09 Mar 2024
21:15
Mechelen Brussels Capitals
Bulldogs Liege
651
DIV4
09 Mar 2024
21:30
Hasselt Haskey Hasselt
Brussels Capitals
1194
WOM
10 Mar 2024
11:45
Mechelen Coldplay Sharks
Hyc Herentals
998
U14
10 Mar 2024
12:15
Kortrijk Hc Kortrijk Spurs
Ijshockey Heist Vzw
565
DIV3
10 Mar 2024
17:25
Leuven Chiefs Leuven
Charleroi Red Roosters
1223
WOM
10 Mar 2024
17:30
Kortrijk Ghent Dragons
Sportoase Antwerp Phatales
283
DIV1A
10 Mar 2024
19:55
Leuven Chiefs Leuven Van Mele Wim Dinant Marine
Hc Kortrijk Spurs Sels Robin
749
DIV4
10 Mar 2024
20:30
Deurne Sportoase Antwerp Phantoms Havard Jules
Bulldogs Liege Lub Kyanna Kaylynn
319
DIV1B
10 Mar 2024
20:30
Liege Bulldogs Liege Kalse Filip Welter Jean Michel
Future Golden Sharks Kuypers Liesl
434
DIV2
10 Mar 2024
21:15
Mechelen Coldplay Sharks
Flashguns Heist
275
DIV1A
15 Mar 2024
20:45
Heist-op-den-berg Ijshockey Heist Vzw
Chiefs Leuven
426
DIV2
15 Mar 2024
21:00
Herentals Hyc Old Stars
Sportoase Antwerp Phantoms Bla
556
DIV3
15 Mar 2024
21:15
Montignies Sur Sambre Charleroi Red Roosters
Ghent Dragons